Теоретичне узагальнення досягнень української лексикографії і термінографії за десять років незалежності України, дослідження причин їх недосконалості. The theoretical generalization of achievements of the Ukrainian lexicography and terminography in ten years of Independence Ukraine and examining the cause of their imperfection.

Полюга Л. М. Подання елементів країнознавчої лексики на заняттях з іноземної мови у вищих технічних навчальних закладах. Погляд на українське словництво часів Незалежності (1991–2001) / Л. М. Полюга // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 95–101. – Бібліографія: 26 назв.