Стійкість комплексних евтектичних покрить в умовах абразивного зношування

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розроблена реакційна суміш для поверхневого зміцнення стальних деталей. Показана висока зносостійкість такого покриття в умовах абразивного зношування при різних навантаженнях та швидкостях ковзання.A reactionary mixture for steel part surface intensification has been developed. Tests have confirmed high resistance of such covering against wearing in conditions of abrasive wearing under various loads and slipping speeds.

Керницький І. С. Стійкість комплексних евтектичних покрить в умовах абразивного зношування / І. С. Керницький, В. В. Козуб, Б. В. Панкевич // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 120-124. – Бібліографія: 4 назви.