Наведені результати досліджень застосування попереднього напруження для підсилення залізобетонних конструкцій, будинків та споруд, яке передбачається проводити із зміною статичної схеми і регулюванням зусиль у стиках зверху над опорами. The article provide the results of the working out and researching of strenghtening of concrete structure with changing of static schems and requlation of stresses.

Гнідець Б. Г. Підсилення залізобетонних конструкцій зі зміною статичної схеми і регулюванням зусиль / Б. Г. Гнідець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 36–42. – Бібліографія: 6 назв.