Автоматизована книговидача користувачам НТБ Національного університету "Львівська політехніка"

Видавництво Львівської політехніки

У доповіді розглядається процес впровадження автоматизованої книговидачі користувачів Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка», зокрема у відділі абонементів навчальної літератури.The report describes the process of introduction the automated books giving in Lviv Polytechnic STL, in particular in the department of student books.

користувачі, абонемент, автоматизоване обслуговування, книговидача, штрихкодування, електронний формуляр, users, lending library, automated service, books giving, bar-coding, electronic form

Яремчук Л. В. Автоматизована книговидача користувачам НТБ Національного університету «Львівська політехнік» // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 368-374. - Бібліографія.