Розглядаються соціально-демографічні та психологічні проблеми бездомності в Україні з визначенням кількості потенційних бездомних громадян та з’ясуванням виникнення причин безпритульності та бездомності в Україні. In this article we discuss the socials, demographics and psychologist problems of the homeless, as phenomena in Ukraine. Also, we including the determination of quantizes of homeless and the motives of in Ukraine.

Соловій Л. С. Соціально-демографічна характеристика контингенту потенційних споживачів житла для бездомних / Л. С. Соловій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 80–84. – Бібліографія: 5 назв.