Особливості розвитку та діяльності ВНЗ у глобальній економіці

Видавництво Львівської політехніки

Наведено основні відмінності та особливості розвитку вітчизняних та іноземних вищих навчальних закладів у глобальній економіці. Проаналізовано досвід діяльності провідних вищих навчальних закладах у країнах-лідерах з надання освітніх послуг. Розроблено низку пропозицій щодо удосконалення діяльності вітчизняних вищих навчальних закладів за умови зростання рівня світової конкуренції. The article presentsthe main differencesand characteristics ofdomestic and foreignhigher education institutionsin the global economy. The experienceofleading highereducation institutionsin the countries ofthe leaders inthe provision ofeducational services was explored. It was elaborated the proposalsof improvementof domesticuniversitiesin the conditions ofrisingglobal competition.

вищий навчальний заклад, розвиток, чинники розвитку, маркетинг вищого навчального закладу, higher education, development, factors of developmentand marketingof higher education

Гаврилюк В. Я. Особливості розвитку та діяльності ВНЗ у глобальній економіці / В. Я. Гаврилюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 769 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 405–412. – Бібліографія: 25 назв.