Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання бойової співдружності та дій українських, білоруських та польських підпільників і партизанів у наданні допомоги наступаючим частинам Червоної Армії у звільнені території України та Білорусії від від немецько-фашистських окупантів на початку 1944 року.The article is dedicated to the battle fraternity and the fight of Ukrainian, Byelorussian and Polish people working in underground as well of partisans doing their best to help the approaching Red Army liberating the territories of Ukraine and Byelorussia from German interventionisns at the deginning of 1944.

Іващук С. О. Допомога підпільників і партизанів Червоної Армії у вигнанні гітлерівських окупантів з України і Білорусії на початку 1944 року / С. О. Іващук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 474 : Держава та армія. – С. 79–86. – Бібліографія: 29 назв.