Thumbnail Image

Розглянуто містобудівні передумови і сучасні проблеми збереження і розвитку традиційної просторової структури малого історичного міста в умовах суспільно-економічної трансформації. Показано пріоритетність збереження традиційного архітектурного образу міста, наголошено на ролі історико-архітектурної спадщини у перспективному розвитку міста. The town planning preconditions and mdern problems of preserving and development of traditional spatial structure of small historical town in the conditions of social and economical formation are considered in the article. The priority of preserving of traditional architectural image of the city is showed. The attention is paid to the role of historical and architectural heritage in the future development of the town.

Посацький Б. С. Мале історичне місто – передумови і проблеми розвитку (на прикладі Яворова Львівської області) / Б. С. Посацький, Є. І. Король, Н. С. Соснова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 121–128. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review