Thumbnail Image

Розглянуто питання заварювання тріщин в чавунних деталях термохімічними енергонезалежними стержнями. Наведено дані щодо належної енергетики, розмірів та методів виготовлення термохімічних стержнів. Приведено технологію заварювання. Відображено, що дані засоби можуть бути рекомендовані для оперативного ремонту механізмів. Questions of welding of cracks in pig-iron details by thermochemical energy independent cores are considered. Cited the data on necessary power, the sizes and performance of thermochemical cores. Cited the technology of welding. It is shown, that these means can be recommended for operative repair of mechanisms.

Лебедєв Б. В. Заварювання тріщин у корпусних деталях з чавуна термохімічними заварювальними засобами / Б. В. Лебедєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 128-131. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review