Thumbnail Image

Описано конструктивно-технологічне рішення реконструкції автодорожнього моста зі збірно-монолітною нерозрізною, косою в плані плитною прольотною будовою, розширеного під час реконструкції монолітною залізобетонною накладною плитою. Подані результати випробувань прольотної будови до та після розширення.The structurally-technological decision of reconstruction of road-transport bridge with precast-monolithic solid axle, slanting in a plan, slabs span structure, widening at a reconstruction the monolithic reinforced-concrete superimposed flag, is described. The results of tests of span structure before and after widening are given.

плитні нерозрізні залізобетонні мости, реконструкція, розширення прольотної будови, натурні випробування, solid axle reinforced-concrete slabs bridges, reconstruction, widening of span structure, full-size tests

Рачкевич В. С. Розширення плитної нерозрізної збірно-монолітної залізобетонної прольотної будови косого в плані автодорожнього моста / В. С. Рачкевич, В. Г. Кваша, Л. В. Салійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 156–163. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review