2019-03-26

Видавництво Львівської політехніки

На основі новітніх наукових розвідок ґрунтовно проаналізовано філософсько-правовий концепт дефініції «громадянське суспільство», систематизовано сучасні підходи щодо розуміння означеного поняття. В основу дослідження покладено наукові погляди визначних філософів, а також запропоновано власний авторський підхід та висновки щодо проблематики дослідження. Обґрунтовано, що громадянське суспільство – це система забезпечення життєдіяльності соціальної, соціокультурної та духовної сфер, їх відтворення і передачі від покоління до покоління, система самостійних і незалежних від держави громадських інститутів і відносин, покликаних забезпечити умови для самореалізації приватних інтересів і потреб, або індивідуальних, або колективних.
On the basis of the latest scientific research, the philosophical and legal concept of the definition of «civil society» is thoroughly analyzed, Modern approaches to understanding the concept are systematized. There searchis based on the scholarly views of prominent philosophers, as well as the author’s own approach and conclusions about there search problem. The research is based on the scientific views of significant philosophers, as well as the author’s approach to the research problem. It is substantiated that civil society is a system of ensuring the vital functions of social, socio-cultural and spiritual spheres, their reproduction and transmission from generation to generation, the system of independent and independent state institutions of state institutions and relations, aimed at ensuring the conditions for the self-realization of private interests and needs or individual , or collective.
На основе новейших научных исследований основательно проанализированы философско-правовой концепт дефиниции «гражданское общество», систематизировано современные подходы к пониманию указанного понятия. В основу исследования положены научные взгяды выдающихся философов, а также предложено собственный авторский подход и выводы по проблематике исследования. Обосновано, что гражданское общество – это система обеспечения жизнедеятельности социальной, социокультурной и духовной сфер, их воспроизводства и передачи от поколения к поколению, система самостоятельных и независимых от государства общественных институтов и отношений, призванных обеспечить условия для самореализации частных интересов и потребностей, или индивидуальных, или коллективных.

людина, громадянин, держава, правова держава, суспільство, громадянське суспільство, суспільні відносини, людина, свобода, права людини, система цінностей, man, citizen, state, a constitutional state, society, civil society, Public Relations, man, freedom, Human Rights, system of values, человек, гражданин, государство, правовое государство, общество, гражданское общество, общественные отношения, человек, свобода, права человека, система ценностей

Шак Р. Філософсько-правовий концепт дефініції «громадянське суспільство»: сучасні наукові підходи / Р. Шак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 21. — С. 122–129.

Endorsement

Review