Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У роботі розглядаються проблеми використання хмарних технологій, зокрема web-орієнтованих систем комп’ютерної математики, у навчанні методів оптимізації та дослідження операцій, а також засоби СКМ SAGE і Wolfram|Alpha для розв’язування різних класів оптимізаційних задач. The paper addresses the problem of using cloud technologies, including weboriented systems of computer mathematics, for teaching methods of optimization and operations research, as well as tools SAGE and Wolfram|Alpha for solving different classes of optimization problems.

методи оптимізації, дослідження операцій, web-орієнтовані системи комп’ютерної математики, SAGE, Wolfram|Alpha, система електронного навчання, web-oriented system of computer mathematics, methods of optimization, operations research, SAGE, Wolfram|Alpha

Триус Ю. Використання Web-СКМ у навчанні методів оптимізації та дослідження операцій студентів математичних і комп’ютерних спеціальностей / Юрій Триус // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 110–115. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review