2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто задачу допустимого оцінювання параметрів статичної багатоелементної системи. Запропоновано метод допустимого оцінювання параметрів складних систем, в якому допустимі області оцінок параметрів подані у вигляді багатовимірних еліпсоїдів.
The task of tolerance parameters estimation of the static multi-element systems based on the interval analysis is considered. Method of tolerance estimation of the parameters of the complex systems is proposed. In the method the tolerance estimation sets in form of multidimensional ellipsoids is represented.

Дивак М. П. Оцінювання допустимих значень параметрів багатоелементної статичної системи на основі аналізу її інтервальних характеристик / М. П. Дивак, Ю. П. Франко, М. Л. Шпінталь // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 10–14. — (Теорія радіоелектронних кіл та сигналів).