Розглянуто роль інновацій у забезпеченні економічного зростання в Україні, сформульовані концептуально-методичні підходи до формування моделі прискорення інноваційного процесу на підприємстві в сучасному глобалізованому конкурентному середовищі. In clause, the role of innovations in maintenance of economic growth in Ukraine is considered, the conceptual methodical approaches to formation of model of acceleration of innovation process at the enterprise in modern globalized competitive external environment are formulated.

Петрович Й. М. Концептуально-методичні підходи до формування моделі прискорення інноваційного процесу на підприємствах України / Й. М. Петрович, О. М. Семенів, С. О. Буняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 3–11. – Бібліографія: 11 назв.