2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Показано зв’язок критеріїв оптимізації гравітаційної та відцентрової екстракції (В, Вц) з оптимальним критерієм Вебера. Подано експериментальний матеріал з інтенсивності екстракції різних фракцій подрібнених частинок чаю у воді за температури 70 °С в полі гравітаційних та відцентрових сил, що підтверджує розрахунки за допомогою критеріїв оптимізації.
It has been shown the connection of the optimization criteria of gravitational and centrifugal extraction (B, Bu) with the optimal Weber criterion. The experimental material of studying of the extraction intensity of different fractions of shattered corpuscles of the tea in water in temperature of 70 °C in the field of gravitational and centrifugal forces has been adduced, which confirmed the calculation with the help of the optimization criteria.

Білонога Ю. Л. Експериментальне підтвердження критеріїв оптимізації екстракції та розчинення в полі гравітаційних або відцентрових сил / Ю. Л. Білонога // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 9–14. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).