Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Викладено методику спрощеного розрахунку тримасових механічних коливальних систем як незалежних модулів руху силових вібраційних машин з електромагнітним приводом та синфазним рухом коливальних мас. Методика базується на ефекті відсутності жорсткості, або точці „абсолютної м’якості” пружної системи. In the article the method of the simplified computation of the three-masses mechanical oscillating systems, as independent modules of motion of the power vibration machines with an electromagnetic drive and cophased motion of the oscillating masses is laid out. The method is based on the effect of absence of inflexibility, or the point of „absolute mildness” of the resilient system.

Ланець О. С. Розрахунок тримасових механічних коливальних систем вібраційних машин з електромагнітним приводом та синфазним рухом коливальних мас / О. С. Ланець // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 76–82. – Бібліографія: 2 назви.