Мале місто у структурі організації розвитку сучасного міста

Мале місто (чи містечко) можна вважати психологічно комфортним стереотипом урбанізованого середовища, яке посідає незмінні протягом тисячоліть характеристики як: просторова захищеність; просторово-розпланувальний лад; вищий від повсякденного стандарт послуг; естетичні враження; постійні комунікаційні можливості. A small city (or small town) can be considered a psychologically comfort stereotype of the urbanized environment which occupies characteristics unchanged during millenniums: – spatial protection; – spatial and planning order; – higher standard of services; – aesthetical impressions; – permanent communication possibilities.

Петришин Г. П. Мале місто у структурі організації розвитку сучасного міста / Г. П. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 1860–193. – Бібліографія: 8 назв.