Видавництво Львівської політехніки

Розроблено високопродуктивну інформаційну систему для алгебраїчного криптоаналізу потокових шифрів, запропоновано підхід до декомпозиції обчислювальної задачі й проведено обчислювальний експеримент. Показано, що час розв’язання системи алгебраїчних рівнянь можна зменшити за допомогою технологій паралельного програмування, зокрема OpenMP and MPI. Article deals with development of high-performance information system for stream cipher cryptanalysis by algebraic method. Decomposition of computational problem was suggested and computational experiment was carried out. Execution time of SAT solving can be decreased by using parallel programming technologies especially OpenMP and MPI.

алгебраїчний криптоаналіз, високопродуктивні обчислення, Cryptominisat, потокові шифри, algebraic cryptanalysis, HPC, Cryptominisat, stream ciphers

Луцків А. М. Високопродуктивна інформаційна система алгебраїчного криптоаналізу потокових шифрів / А. М. Луцків, І. А. Вітрук, Н. В. Загородна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 806 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. –. – Бібліографія: назв.// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 806 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 148–153. – Бібліографія: 12 назв.