Thumbnail Image

Показані можливості використання результатів оцінки інвестиційної привабливості вітчизняних підприємств для вибору ними ефективної стратегії розвитку. Реструктуризацію підприємств автор пропонує проводити в три етапи: попередня оцінка діючого підприємства, його комплексна оцінка та вибір ним оптимальної стратегії розвитку. Наведені методи перевірки підприємства на наявність потенційної інвестиційної привабливості. Особлива увага приділена стратегічним змінам на підприємствах, стан яких є близьким до банкрутства. The potentialities of application of evaluation’s outcomes of Ukrainian enterprises’ investment preference for their choice of effective development strategy is shown in the article. The author suggests to execute enterprises’ re-structuring in three stages: preliminary estimation of the acting enterprise, its complex evaluation and choice of its optimum development strategy. The methods of enterprise’s examination on potential investment attraction are submitted. The special consideration is given to strategic modifications at the enterprises, which condition is close to bankruptcy.

Кулініч Т. В. Стратегія розвитку підприємств України залежно від результатів оцінки їх інвестиційної привабливості / Т. В. Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 334–339.

Endorsement

Review