Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано проблематику дослідження та контролю якості питного водопостачання з огляду на потреби розвитку нормативно-технічного забезпечення. Запропоновано метод оцінювання якості питної води на основі поєднання вимог державних стандартів серії ДСТУ ISO 9000 та теорії матричного числення, що полягає у порівняльному аналізі матриць показників якості, отриманих на різних ділянках системи централізованого питного водопостачання.Проанализировано проблемамику исследования и контроля качества питьевого водоснабжения с точки зрения потребностей развития нормативно-технического обеспечения. Предложен метод оценивания качества питьевой воды на основании сочетания тренований государственных стандортов серии ДСТУ ISO 9000 и теории матричного исчисления, заключающийся в сравнительной анализе матриц показателей качества, полученных на розличных участках системы централизованогото питьевого водомнабжения. Analysis of problems of drinking water-supply control and research in view of the needs of normative-technical supply development is conducted. The method of drinking water quality evaluation on the basis of combining requirements of ISO 9000 series state standards and matrix calculation theory that roots in the comparison analysis of quality index matrices gained on the different areas of a centralized water-supply system is proposed.

Байцар Р. Матричний метод оцінки якості питної води на основі чинної нормативно-технічної документації / Роман Байцар, Володимир Ванько, Марія Ванько // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 191–195. – Бібліографія: 8 назв.