Видавництво Львівської політехніки

В роботі наведені вимоги до сучасних електронних навчальних матеріалів (ЕНМ). Проведена класифікація типів ЕНМ. Наведені рекомендації по створенню ЕНМ, які втілені автором при розробці навчально-методичного комплексу за допомогою середовища Adobe Captivate. There are the requirements for modern electronic training materials (ETM) in the work. There is the classification of types of ETM in the work. The recommendations for the creation of ENM were performed, which the author has embodied to training method complex by means of Adobe Captivate environment.

електронні навчальні ресурси, інтерактивність, адаптивність викладу, Adobe Captivate, electronic learning resources, interactive, adaptive presentation

Анохін В. Вимоги до сучасних електронних навчальних матеріалів і можливості їх реалізації у середовищі Аdobe Сaptivate / В. Анохін // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 46–51. – Бібліографія: 2 назви.