Основні аспекти аудиту логістики в системі менеджменту

Розкрито сутність аудиту як нового виду діяльності та перспективного напряму розвитку ринкової економіки. Представлено дефініцію “аудиту логістики” як перспективного напряму розвитку концепції логістики, окреслено основні етапи його розвитку та удосконалено трактування понять зовнішнього та внутрішнього аудиту логістики. Висвітлено основні напрями розвитку аудиту логістики на засадах логістичного менеджменту. The audit essence as new kind of activity and perspective direction of market economy development is opened. The difinition of audit logistic as a perspective way of logistic conception development is submitted, the basic stages of its development is outlined and the interpretations of external and internal concepts audit logistic are advanced. The basic directions of audit logistic development on the bases of logistic management are reflected.

Чухрай, Н. І. Основні аспекти аудиту логістики в системі менеджменту / Н. І. Чухрай, О. Б. Гірна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 110–116. – Бібліографія: 11 назв.