Дослідження фізичної термоелектричної неоднорідності термоелектродів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано результати дослідження фізичної термоелектричної неоднорідності термоелектродних матеріалів. Розглянуто вплив пластичної деформації на зміну термоелектрорушійної сили зразків та їх електричних характеристик. In the article the findings of investigation of developments of a physical thermoelectric nonhomogenious of thermoelectrod materials to a strand is submitted. Influencing plastic deformation on change of thermoelectric power is reviewed is model and on change of their electrical characteristics.

Бубела Т. З. Дослідження фізичної термоелектричної неоднорідності термоелектродів / Т. З. Бубела // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 109–113. – Бібліографія: 7 назв.