Визначення рівня складності тестових завдань

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Розглянуто підходи визначення складності тестових завдань. Проведено аналіз апріорної та апостеріорної складність тестових завдань. Запропоновано критерії для визначення рівня складності тестових завдань. The approaches for determine complexity of test tasks are considered. The priori and posteriori complexity of test tasks is analyzed. Criteria for determine the level of difficulty of test tasks are proposed.

комп’ютерне тестування, тестові завдання, рівень складності, критерії визначення рівня складності, computer testing, test tasks, difficulty level, criteria for determining the level of difficulty

Щербак Н. Визначення рівня складності тестових завдань / Наталя Щербак, Галина Табунщик // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 174–178. – Бібліографія: 5 назв.