Метод корекції дисперсійних спотворень і згасання в механічному перетворювачі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано дослідний метод корекції спотворень, викликаних дисперсією, а також згасання у в’язкопружному механічному перетворювачі. Суть методу полягає в дослідному визначенні поширювальних властивостей перетворювача, описуваних дисперсійною кривою і згасанням. Для визначення дисперсійної кривої перетворювача використано перетворення Wavelet, а згасання визначене зі спектральної передавальної функції відрізку перетворювача. Для верифікації запропонованого методу експериментально досліджувалося відтворення імпульсних тисків, створюваних електричними розрядами у воді. Подано результати цих досліджень.

Качмарек 3. Метод корекції дисперсійних спотворень і згасання в механічному перетворювачі / З. Качмарек, А. Дробніца // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 398 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 89–95. – Бібліографія: 7 назв.