Запропоновано спосіб формування сигналу термосенсорних пристроїв на ос нові диференційного каскаду. Розглянуто структуру вузла первинного перетво рення твердотільних термосенсорних інтегральних схем із перетворенням на диференційному каскаді. Проведено дослідження характеристик цих пристроїв. Показано, що чутливість запропонованого перетворювача становить ~10% на градус. The method of signal formation of thermosensor devices based on differential cascade is proposed. The structure of the preprocessing unit of solid state thermosensor integrated circuits with transformation on bipolar circuit is given in this paper. The characteristics of these devices are investigated. It is shown that the sensitivity of proposed transformator is approximately equal 10% per degree.

Готра O. 3. Дослідження характеристик термосенсорних пристроїв з перетворенням на диференційному каскаді / O. 3. Готра // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 46–50. – Бібліографія: 4 назви.