Удосконалення номенклатури статей калькуляції собівартості продукції

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено існуючу номенклатуру статей калькуляції витрат. Уточнено поняття собівартість реалізованої продукції та перелік витрат у межах цієї номенклатури. Прокласифіковано витрати на виробництво залежно від значення у виробництві. In the article it is investigated the existent nomenclature of the articles of calculation of charges. It is specified a concept of cost of goods sold and list of charges within the limits of this nomenclature. It is classified the charges on production depending on a role in the process of production.

Когут У. І. Удосконалення номенклатури статей калькуляції собівартості продукції / У. І. Когут // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 61–68. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review