До питання про оцінку точності в методі найменших квадратів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В статье выведены формулы для оценки точности в методе наименьших квадратов с использованием сингулярного разложения матрицы коэффициентов параметрических уравнений. The expressions for the accuracy estimates in the least-squares method, while is used of the singular value decomposition have been derived.

Согор А. Р. До питання про оцінку точності в методі найменших квадратів / А. Р. Согор // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – Випуск 60. – С. 64–66. – Бібліографія: 6 назв.