Actual trends in information technologies area present new challenges to system automation design tools and concepts. This paper propose an methodology and formal specification system to assist information design process on services and processors structure definition design stage. Запропоновано систему формальних специфікацій для автоматизації проектування розподілених інформаційних систем на стадії проектування мережі сервісів та процесорів Ця система може бути покладена в основу програмних засобів автоматизації проектування.

Буров Є. В. Система формальних специфікацій мережі сервісів та процесорів для проектування розподілених інформаційних систем / Є. В. Буров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 11–21. – Бібліографія: 3 назви.