Інтелектуальна система генерування профільних Web-сайтів

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблеми побудови інтелектуальних систем генерування профільних Web-сайтів електронного бізнесу, а також особливості створення такої системи. Запропоновано методи побудови такої системи. In this article building problems of intelligent systems of relevant e-business Web sites generation are considered. A feature of such a system, а methods of such system creating are proposed.

система управління контентом, шаблон Web-сайта, генерування профільнихWeb-сайтів

Висоцька В. А. Інтелектуальна система генерування профільних Web-сайтів / В. А. Висоцька, В. М. Дорош // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 699 : Інформаційні системи та мережі. – С. 31-41. – Бібліографія: 9 назв.