Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Використано ексергетичний метод аналізу роботи одноступеневих хладонових холодильних машин місцевих автономних кондиціонерів. Встановлено залежність ексергетичного ККД split-кондиціонера фірми „Sanyo” холодопродуктивністю 2020 Вт від кінцевих різниць температур у випарнику і конденсаторі. In this article it was used the method of the exergetic analysis of one-step freon cooling engines of the local autonomous air conditioners. It was defined the dependence of the exergetic output-input ratio for the “split” air conditioner of firm “Sanyo” with cooling capacity 2020 W from terminus differences of temperatures for the evaporator and the condenser.

split-кондиціонер, холодопродуктивність

Лабай В. Й. Залежність ексергетичного ККД split-кондиціонерів від кінцевих різниць температур у випарнику і конденсаторі / В. Й. Лабай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 17–20. – Бібліографія: 8 назв.