Суб’єкти корпоративного управління

Наведено типові порушення в процесі корпоративного управління. Визначені суб’єкти корпоративного управління — засновники корпорації; власники корпоративних прав (акціонери); працівники керуючої системи; члени спостережної ради; члени ревізійної комісії та працівники керованої системи. Кожному суб’єкту дано детальну характеристику. In article are led typical violations in the process of corporate management. Are definite Subjects of corporate management, to which the corporation incorporators belong; proprietors of corporate rights (shareholders); workers of the sensor-based system; members of Observant advice; members of the Checkup committee and workers of the guided system. In detail each of them is described. The proper inferences are done.

Кузьмін О. Є. Суб’єкти корпоративного управління / О. Є. Кузьмін, О. В. Мукан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 210–217. – Бібліографія: 10 назв.