Імітаційне моделювання обчислювальних структур

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається методологія побудови імітаційних моделей обчислювальних структур, в основі якої покладено поняття обчислювального процесу. Визначена сукупність параметрів, достатня для опису процесу. Описуються програмні засоби моделювання, які базуються на запропонованому підході. Consider method construction simulation models of calculation structures on the basis of process. Determine lots of parameters enough for description process. The programing tools for modeling are described.

Кузьмін О. Імітаційне моделювання обчислювальних структур / О. Кузьмін, Л. Журавчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 133–137. – Бібліографія: 5 назв.