Метод підвищення точності грунтується на модифікації якобіана система нелінійних рівнянь після виконання першої ітерації. Модифікація здійснюється відповідно до попередньо обчислених матриць других похідних системи і отриманих на першій ітерації розв’язків. Показано, що точність відтворення провідностей (опорів) елементів перетворювача на наступній ітерації зростає в декілька разів і залежить від ступеня зміни параметрів елементів між почерговими вимірюваннями, а також від кількості елементів. The method of accuracy increasing based on updating of the non linear equations jacobian after the first iteration. The updating is carried out according to previously calculated matrixes of the second derivative of the given equations and received results after the first iteration. Is shown, that the accuracy of the conductance (resistance) elements reconstruction on next iteration grows in a few times and depends on degree of the element parameters changes between subsequent measurements and from amount of elements.

Дорожовець М. М. Підвищення точності одноітераційного алгоритму відтворення провідності багатоелементних вимірювальних перетворювачів / М. М. Дорожовець, А. Ковальчик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 37–41. – Бібліографія: 2 назви.