Глобально стійка аналогова WTA нейронна схема обробки N сигналів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується нова аналогова WTA (Віннер-тейк-олл) нейронна схема, призначена для ідентифікації максимального з N невідомих вхідних сигналів. Вхідні сигнали відповідають струмам, що подаються в схему. Як будівельний вузол використано аналогову глобально стійку нейронну мережу типу Хопфілда другого порядку. Наведено математичне обґрунтування функціонування схеми, порівняльна оцінка з аналогами та результати комп’ютерного моделювання. A new analogue WTA (Winner-Take-All) scheme which identifies maximal among N unknown input signals is proposed. The input signals to be processed correspond to the currents that are fed into the scheme. As a building block the analogue globally stable neural network of Hopfield type of second order is used. The mathematical justification of the scheme functioning, comparative valuing with analogs and computer simulation results are given.

Тимощук П. В. Глобально стійка аналогова WTA нейронна схема обробки N сигналів / П. В. Тимощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 3–10. – Бібліографія: 11 назв.