Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто перспективи святкування у 2014 році Року Тараса Шевченка в Україні із сприянням та безпосередньою участю та діячів НТШ з Америки. In the article the prospects of celebration are considered in 2014 of Year of Taras Shevchenko in Ukraine with an assistance and direct participation and figures of Scientific society of the name of Shevchenko from America.

Тарас Шевченко, тематична виставка, НТШ-А, Taras Shevchenko, thematic exhibition, Scientific society of the name of Shevchenko from America

Клименко О. З. Світова велич Т. Шевченка: матеріали до організації виставки (на прикладі НТШ-А) / О. З. Клименко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 571-575. - Бібліографія: 6 назв.