Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Дисертація присвячена побудові методів та засобів для аналізу параметрів оператора з використанням комп’ютерних тренажерів. Основна частина робота включає вступ, чотири розділи та висновки. The dissertation is devoted to the construction of methods and tools for analyzing operator parameters using computer simulators. The main part of the work includes an introduction, four chapters and conclusions.

людина оператор, параметри оператора, комп комп’ютерний тренажер, методи класифікації та кластеризації, ієрархічний класифікатор, дендрограма, безсерверна архітектура, human operator, operator parameters, computer simulator, classification and clustering methods, hierarchical classifier, dendrogram, serverless architecture.

Худоба Б. П. Методи та засоби аналізу параметрів оператора з використанням комп’ютерних тренажерів : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 122 – компʼютерні науки / Богдан Петрович Худоба ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2023. – 134 с. – Бібліографія: с. 118–126 (91 назва).

Endorsement

Review