Діяльність українських бібліотек у середовищі WWW

Національний університет "Львівська політехніка"

Проаналізовано діяльність українських бібліотек у мережі Інтернет. Розглянуто головні особливості бібліотечних сайтів, а також застосування сучасних веб-сервісів. Internet activity of Ukrainian libraries is analysed. Main peculiarities and up-to-date web services of library sites are dwelled upon.

веб-сайт, бібліотеки України, Інтернет-ресурси, соціальні мережі, web site, libraries of Ukraine, Internet-resources, social networks

Сохан П. П. Діяльність українських бібліотек у середовищі WWW / П. П. Сохан // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 213-223. - Бібліографія: 13 назв.