Метод використання онтологій у петлі OODA

Національний університет “Львівська політехніка”

Досліджено поведінку інтелектуального агента у конкурентному середовищі. Для моделювання поведінки обрано петлю OODA. Розглянуто взаємодію етапів петлі OODA (спостереження, орієнтація, прийняття рішення, дія) із онтологією задач та предметної області, в межах якої функціонує цей агент. In the paper the behavior of an intelligent agent in a competitive environment is investigated in the paper. The OODA loop is chosen for behavior simulation. The interaction of OODA loop stages (observation, orientation, decision support, action) with the ontology of tasks and subject area in which the agent operates was explored.

петля OODA, спостереження, орієнтація, аналіз, синтез, прийняття рішення, дія, онтологія

Литвин В. В. Метод використання онтологій у петлі OODA / В. В. Литвин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 137–144. – Бібліографія: 14 назв.