Заробітчанство та проблема соціального сирітства в Україні

Видавництво Львівської політехніки

Розглядається проблема соціального сирітства, зумовленого виїздом працездатного населення України на заробітки за кордон, аналізується сутність та причини соціального сирітства, висвітлюються проблеми, з якими стикаються діти трудових мігрантів. In this article the author considers the problem of social orphanage caused by mass emigration of Ukrainian people abroad in order to earn some money. The author analyses the essence features of social orphanage, also considers the problems of work emigrants’ children.

соціальне сирітство, дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, бездоглядні діти, трудова міграція (заробітчанство), діти трудових мігрантів, child, child-orphan, children of work emigration, neglected children, social orphanage, work emigration

Скалецький М. Заробітчанство та проблема соціального сирітства в Україні / Михайло Скалецький, Оксана Оробчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 750 : Філософські науки. – С. 98–103. – Бібліографія: 29 назв.