Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено короткий опис АНР-методу та розглянуті особливості його застосування в процесі формування штучних науково-технологічних парків. Пропонується система цілей, сформована для вирішення даної проблеми, та розроблена прикладна програма для реалізації методу, оскільки він потребує проведення громіздких розрахунків. The short description of АНР-method and particularities of its using in process of shaping artificial scientifically-technological parks is considered in this paper. The system for problem decision is offered. And applied program for method realization because bulky calculations is developed.

Батючок Р. М. Застосування АНР-методу при прийнятті рішень про формування науково-технологічних парків / Р. М. Батючок, О. З. Сорочак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 97–102. – Бібліографія: 2 назви.