Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано три алгоритми придушення дихальної завади в реографічних сигналах: алгоритм фільтрації в частотній області з використанням ДКП, алгоритм, що базується на вейвлет-апроксимації та сплайн-апроксимації за характерними точками на реограмі. Наведено результати тестування алгоритмів на зареєстрованих сигналах та рекомендації щодо вибору їх параметрів. In work three algorithms of suppression of a respiratory handicap in reography signals are offered. The algorithm of a filtration in frequency areas with use DCT, algorithm that is based on wаvelet- approximation and also spline-approximation on characteristic points on reogramm. The results of testing of algorithms on the registered signals that of the recommendation concerning a choice of their parameters.

Порівняльний аналіз способів розширення динамічного діапазону ЧІФП з додатним зворотним зв’язком / Р. Д. Баран, О. С. Вітер, В. М. Максимович, Л. В. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 88–94. – Бібліографія: 9 назв.