Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати аналізу розподілу об’ємної густини потужності електромагнітного поля у біологічному об’єкті нагрівання для зовнішнього поля з нульовим значенням у площині, що перетинає об’єкт. Electromagnetic power density distribution in nonuniform lossy biological medium, located in waveguide aplicator, is considered. A dependency of power density from initial field distribution is discussed.

Захарія Й. Модове керування розподілом об’ємної густини потужності у неоднорідному біологічному середовищі / Йосип Захарія, Юрій Патрало // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 194–197. – Бібліографія: 4 назви.