2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано можливість використання методів аналого-цифрового перетворення відношення для перетворення відносної різниці амплітуд сигналів. Показано, що загалом для цього найпридатніший метод інтегрування. Розглянуто часо-імпульсний перетворювач відносної різниці амплітуд гармонічних сигналів.
Possibility of using of A/D converting methods to convert of relative difference signal’s amplitudes are analyzed. There are shown that method of integration is the most for this purpose. A time impulse converter of relative difference of harmonic signal’s amplitude are examined.
Проанализировано возможность использования методов аналого-цифрового преобразования отношения для преобразования относительной разности амплитуд сигналов. Показано, что в общем случае для этого наиболее подходящим является метод интегрирования. Рассмотрен время-импульсный преобразователь относительной разности амплитуд гармонических сигналов.

Бучма І. Аналіз методів аналого-цифрового перетворення відношення за критерієм придатності для перетворення відносної різниці амплітуд сигналів / Ігор Бучма, Роман Щудлак // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 3–8.

Endorsement

Review