Сучасні конструктивні рішення збірників атмосферних стічних вод

Проаналізовані причини відсутності повітрообміну в помешканнях у випадках застосування щільних вікон і негативні наслідки цього явища, особливості застосування і основні конструкційні характеристики повітророзподільників. Акцентується на тому, що тільки самочинно керованими, наприклад гігрокерованими, системами вентиляції можна забезпечити належні гігієнічні умови в окремих приміщеннях і енергоощадність помеш- кання загалом. Зроблені узагальнюючі висновки і вказані рекомендації. Reasons of rooms ventilation disappearance in condensed windows applying cases and negative results of this phenomena, peculiarities of applying and main constructial characteristics of window (wall) air distribution devices have been analysed. It is accented that only by itself controlled, for example hygrocontrolled, ventilation systems proper higienic conditions in separate rooms and room save energy in general can be ensured. General conclusions are done and recommendations are also pointed.

Жук В. М. Сучасні конструктивні рішення збірників атмосферних стічних вод / В. М. Жук, Л. І. Вовк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 63–68. – Бібліографія: 7 назв.