Дослідження похибок цифрового синтезу гармонічних сигналів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено основні джерела похибок цифрового синтезу гармонічних сигналів. Досліджено вплив таких похибок на якість синтезованого сигналу та запропоновано шляхи його зменшення. Наведено вирази для оцінки вимог до швидкодії цифроаналогових перетворювачів. The basic sources of digital synthesis errors of harmonic signals are specified. The influence of these errors on the synthesized signals quality is investigated and the ways of their reduction are offered. The expressions for an estimation of the requirements to digital to analog converters speed are given.

Гаврилюк М. О. Дослідження похибок цифрового синтезу гармонічних сигналів / М. О. Гаврилюк, О. В. Старостенко, В. В. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 104–112. – Бібліографія: 5 назв.