Центри медико-соціальної реабілітації дітей як суб’єкти профілактики наркоманії

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто основні причини зростання наркоманії серед неповнолітніх, проаналізовано діяльність центрів медико-соціальної реабілітації дітей. Зосереджено увагу на необхідності створення центрів медико-соціальної реабілітації різних видів. Рассмотрено основные причины роста наркомании среди несовершеннолетних, проанализировано деятельность центров медико-социальной реабилитации детей. Акцентируется внимание на необходимости создания центров медико-социальной реабилитации различных видов. The author of the article analyzes the activities of children’s medical and social rehabilitation centers and points out main reasons of the growth of drug addiction among minors. In the article attention is focused on the necessity of different types of children’s medical and social rehabilitation centers creation.

неповнолітні, діти, центри медико-соціальної реабілітації дітей, профілактика правопорушень, наркоманія, суб’єкти профілактики правопорушень, несовершеннолетние, дети, центры медико-социальной реаби- литации детей, профилактика правонарушений, наркомания, субъекты профилактики правонарушений, juveniles, children, children’s medical and social rehabilitation centers, prevention of offences, drug addiction, subjects of crime prevention

Лесько Н. В. Центри медико-соціальної реабілітації дітей як суб’єкти профілактики наркоманії / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 813. – С. 61–65. – Бібліографія: 12 назв.