Проведено аналіз та обґрунтування сутності конкурентоспроможності підприємства та розроблено шляхи її підвищення в умовах глобалізації з наведенням формули розрахунку конкурентоспроможності, що є підставою для визначення успіху вітчизняних підприємств. The analysis and essence’s substantiation of an enterprise’s competitiveness are carried out, ways of competitiveness’ increase are developed for the conditions of globalization with illustration of the calculation’s formula of competitiveness that is the basis of definition of the successful activity of the domestic enterprises.

глобалізація, конкурентоспроможність підприємства, конкурентоспроможність продукції, інноваційна продукція, маркетингова стратегія підприємства, globalization, competitiveness of an enterprise, competitiveness of production, innovation production, marketing strategy of an enterprise

Мороз Л. І. Шлях підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств в умовах глобалізації / Л. І. Мороз, О. Р. Адельшінова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 147–155. – Бібліографія: 13 назв.