Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано здійснювати опрацювання прийнятих імпульсних сигналів локації методом пакетного вейвлет-перетворення з метою покращання їх виявлення та локалізації у шумовому тлі. Наведено та проаналізовано результати моделювання процесу опрацювання імпульсного сигналу локації пакетним вейвлет-перетворенням. The received pulse signals of location in based on technique wavelet packet transform is processing suggested to carry out with purpose the improvement for extracting and localizing from their a noisy background. The results of design pulse signal of location processing are resulted and analyzis in based on technique wavelet packet transform.

імпульсний сигнал, вейвлет-перетворення, pulse signals, wavelet packet

Тишик І. Я. Застосування пакетного вейвлет – перетворення для опрацювання імпульсних сигналів локації / І. Я. Тишик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 142–148. – Бібліографія: 10 назв.