Вдосконалення технології оцінювання залишкових знань студентів

2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

У статті показано ефективність технології оцінювання залишкових знань студентів у формі онлайн комп’ютерного тестування, яка дозволяє об’єктивно оцінювати рівень залишкових знань студентів та виявляти недоліки в організації навчального процесу.
This paper is devoted effectiveness of the technology of evaluation of students' residual knowledge in the form of online computer testing is shown, which allows to objectively evaluate the level of residual knowledge of students and to identify shortcomings in the organization of the educational process.

тестування, оцінка, знання, testing, assessment, knowledge

Чайківський Т. Вдосконалення технології оцінювання залишкових знань студентів / Тарас Чайківський, Ігор Колодій // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 119–123.